Finans Genel
Ekonomi ve Finans Haberleri

Canlı tv izleyicileri Bloomberg Tv izliyor!

0 969

Canlı tv izleyicileri Bloomberg Tv izliyor!

Canlı televizyon izlemenin en kolay ve kaliteli yolunun canlitv.com olduğunu bilenler Bloomberg Tv yayınlarını da buradan izliyor. Canlı Tv Türkiye’nin ilk ve en büyük canlı tv izleme platformu olarak yıllık tecrübesini teknolojik gelişmelerle birleştiriyor. İnternetin gelişmesi ve herkes tarafından erişilebilir olması televizyon izleme alışkanlıklarını da değiştirdi. Artık birçok kişi istediği kanalın canlı yayınını telefon, tablet gibi akıllı cihazlardan ve bilgisayardan canlı olarak izlemeyi tercih ediyor. Bloomberg Tv yayınlarını takip edenlerinde bir numaralı adresi ise online tv izleme platformu Canlı  Tv’dir.

Canlı tv izleyicileri Bloomberg Tv izliyor!

Bloomberg Tv izlemenin en kolay yolu

Türkiye’nin en çok izlenen ekonomi kanalı unvanına sahip Bloomberg Tv, piyasalardan ve ekonomi gündeminden haberdar olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği kanaldır. Bloomberg Tv gibi 400’e yakın kanalın canlı yayınlarını izleme imkanı veren canlitv.com ücretsiz, kesintisiz ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Canlı Tv yerel, ulusal ve uluslararası yayın yapan birçok kanalı, sizlerle en kolay ve hızlı şekilde buluşturuyor. Bloomberg Tv canlı izlemek isteyenler de Canlı Tv veya ‘Canlitv.com Mobile’ mobil uygulamasını kullanarak ekonomi gündemini takip etme şansı yakalıyor.

Ekonomi gündemini Bloomberg Tv’den takip edin

Para piyasaları, borsa hareketleri, altın-döviz- kıymetli maden işlemleri hakkında bilgiler, alanında uzman ekonomistlerin yorum ve önerilerini yayınlayan Bloomberg Tv, ekonomiyle ilgilenenlerin ya da ilgi duyanların en çok izlediği kanaldır. Canlı Tv web sitesindeki kanal seçenekleri menüsünden veya arama butonuna yazarak kolayca bulacağınız Bloomberg Tv ile canlı yayınlara kolayca ulaşabilirsiniz. Bloomberg Tv’de takip ettiğiniz programın yayın günü ve saatini de bulabileceğiniz canlitv.com web sitesinde programların reyting oranlarını da görebilirsiniz.

Canlı Tv 15 yıllık yayıncılık tecrübesini teknolojiyle birleştirdi

Bloomberg Tv canlı izlemenin en hızlı yolu olan Canlı Tv ile kanalın yayınları arasında bulunan diğer programları da izleyebilirsiniz. Bloomberg Tv ekonomi haber ve yorum programları dışında, birçok seçkin belgeseli de izleyiciyle buluşturyor. Kadın, müzik, sağlık, hayat ve spor programlarıyla da dikkat çeken Bloomberg Tv’ye canlitv.com web sitesi veya mobil uygulama kullanılarak kolayca ulaşabilirsiniz. Online yayıncılık hizmetinde tecrübesi ve kalitesiyle kendini kanıtlamış olan Canlı Tv, 15 yıllık yayıncılık anlayışını gelişen teknolojiyle birlikte yürütüyor. Bloomberg Tv gibi 400’e yakın kanalı canlı izleyebilir, ücretsiz, kesintisiz ve kaliteli yayıncılığın zevkini yaşayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku