Finans Genel
Ekonomi ve Finans Haberleri

Maske Hayatımızdan Ne Zaman Çıkacak?

Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'dan umutlandıran paylaşım. Twitter'dan açıklama yaptı Bakan Koca Şöyle bir açıklama yaptı,

0 2.230

 

Maske Hayatımızdan Ne Zaman Çıkacak? Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’dan umutlandıran paylaşım. Twitter’dan açıklama yaptı Bakan Koca Şöyle bir açıklama yaptı, “Maske yakın zamanda hayatımızdan çıkmış olacak. COVID-19 aşı çalışmalarında büyük ilerlemeler var” ifadelerini kullanmıştı.

Dr Fahrettin Koca
Dr Fahrettin Koca

Koca kasım ayında da attığı bir twitte;

ÖZGÜRCE NEFES ALACAĞIMIZ günleri özledik. Maske, yakın zamanda hayatımızdan çıkmış olacak. COVID-19 aşı çalışmalarında büyük ilerlemeler var. Sonucu bekleyelim. Evimizin dışında, başkalarıyla olduğumuz her yerde maskemizi kuralına uygun şekilde takalım. Sabrınız için: Sağ olun. İfadelerini kullanmıştı.

 

Maske Hayatımızdan Ne Zaman Çıkacak?  Sorusuna verilecek cevap tam kesin olmamakla birlikte maskelerin yaz aylarından hayatımızdan çıkacağı söyleniyor. Aslında maskenin hayatımızdan çıkması  COVID-19 aşısına bağlı olmakla birlikte biraz da bizim elimizde. Eğer maske,mesafe ve hijyen kurallarına uyulursa ki bu 3 etken doğrudan vaka sayısı ile ilişkili. O kadar çabuk eski yaşamımıza dönebiliriz.

Makale Cafe

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku